Sinu korrastatud elu kaaslane - korrastuskonsultant  
Mina olen Heli, üks Sinu kaasteelistest siin elus.

Ma ei ole kunagi olnud suur tarbija ja ostleja ning keskkonnasäästlik käitumine on osa mu eluviisist. Sellest hoolimata tundsin ühel hetkel, et kõike on siiski liiga palju ja mu valikud ei toeta mu heaolu. Äkki tunned Sinagi praegu midagi sarnast?

Ma hakkasin valima kehasõbralikke tooteid ja materjale, proovisin leida ühekordsetele lahendustele korduvkasutatavaid alternatiive ja muuhulgas vabanesin asjadest, mida ma tegelikult enda ellu ei vajanud. Sellest hoolimata tundsin, et saaks veelgi paremini. Nii asusin otsima teadliku korrastamise kohta lisainfot: lugesin temaatilisi raamatuid/artikleid ja läbisin kursuseid. 

Tasapisi sai minust sõpradele hea nõuandja - minu soovituste kasutamise tulemusel hakkasid ka nemad tajuma korrastatud koduga kaasnevaid hüvesid. Olla professionaalne korrastaja on minu salasoovi täitumine, sest saan olla Sulle abiks, et saavutada imeline elu. 

Võin iseenda kogemusest kinnitada - iga järjekordse kodust ära viidud kotitäiega kaasneb mõnus kergendustunne. Minu füüsiline keskkond ei tekita enam lisastressi. Mul on rohkem vabadust olla pere ja sõpradega. Mul on aega tegeleda hobidega. Ma olen õnnelik ja rahul. Ma elan.

Rahulolu, vabadus, selgus. Kord keset kaost.

Soovin seda kõike ka Sulle.